Filozofia marki

Poznaj nasze Naturalne Kosmetyki i Suplementy Diety

 

NATURALNE ANTYOKSYDACYJNE KOSMETYKI  BEZ PARABENÓW I SUPLEMENTY to: ODŻYWIANIE I REWITALIZACJA KOMÓRKOWA

Zapraszamy do świata kosmetyków naturalnych bez parabenów do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała

Komórka jest podstawą prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Dlatego daj im to co najlepsze!


Odpowiednio wyselekcjonowane wysokiej jakości składniki, zostały tak dobrane aby wzajemnie na siebie oddziaływały, wzmacniając jednocześnie funkcje jakie pełnią w danym produkcie, w kierunku przywracania młodzieńczej witalności komórek.


NOWA JAKOŚĆ, czyli  kosmetyki naturalne i suplementy, które oparte są o nowoczesne receptury wykorzystujące najnowsze osiągnięcia kosmetologii oraz wiedzy o ziołach i owocach.

BOGACTWO ŚWIATA ROŚLIN I OWOCÓW wydobyte prosto z natury, przetworzone  z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć kosmetologii i ziołolecznictwa, zamknięte dla Ciebie w eleganckich opakowaniach.

POTĘŻNY MIX naturalnych przeciwutleniaczy, witamin, kwasu hialuronowego, prebiotyku, kwasów Omega 3, soli mineralnych i innych substancji pochodzących z owocowych i roślinnych ekstraktów z najczystszych rejonów Świata.

 

beatwell.pl-Olej-lniany-golden-linum-omega-3

Sięgamy rówinież do tradycji i przypominamy to co gościło na co dzień na stołach naszych dziadków a zostało zapomniane przez naukę.

Ot, taki mały "Cud, o którym zapomniała nauka".

 

 

 

 

 

 

BEZPIECZNE SKŁADNIKI, do których organizm jest przyzwyczajony, i które łatwo przyswaja. Nasze produkty  są wolne od parabenów, składników modyfikowanych genetycznie, pochodnych ropy naftowej, sztucznych barwników (kolor jest wynikiem użytych ziół i owoców) i składników odzwierzęcych.

BEZPIECZEŃSTO STOSOWANIA, wszystkie produkty zostały przebadane, a kosmetyki dermatologiczne i aplikacyjnie. Dodatkowo w kosmetykach użyte zostały zapachy dla alergików. Produkcja w warunkach rygorystycznego systemu jakości gwarantuje otrzymanie wysokiej jakości produktów premium.

Bogactwo świata roślin


POTWIERDZONE DZIAŁANIE nasze produkty zyskały uznanie klientów a ich skuteczność została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych i indywidualnych opiniach.


DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO Odpowiednio dobrane składniki oraz określone normy produkcyjne sprawiają, że produkty są biodegradalne i bezpieczne zarówno dla środowiska.

 

Dodatkowo żadne z naszych produktów nie są badane na zwierzętach.