Esencja Super Owoców i Ziół

Opinie Klientów - Esencja Super Owoców i Ziół - suplement na wzmocnienie organizmu

 

  • Jolanta D. Witam serdecznie, chciałabym podzielić się opinią o Waszym produkcie nazwanym "Esencja super owoców i ziół", którą stosuję od miesiąca a dokładnie od 28 grudnia 2010. Od kilku lat mam (a raczej miałam) problem z nerkami i zatrzymywaniem się wody w organizmie. Pogłębiło się to kiedy byłam w ciąży i tak już zostało. W dzieciństwie byłam leczona na bakterię coli w nerkach. Zostałam wyleczona, ale może coś się porobiło takiego, że mój organizm nie funkcjonował prawidłowo. W końcu zaczęłam brać nawet środki przyspieszające odprowadzanie wody. Ale ileż można. W październiku 2010 roku zarzuciłam to ostatecznie. A problem został. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia dowiedziałam się od koleżanki, że wprowadzacie ten suplement. Ponieważ znała moje problemy doradzała, żebym sprawdziła czy zadziała na mnie. Dałam się skusić i muszę powiedzieć, że jest super. Pierwsza reakcja była podobna do środków przyspieszających odprowadzenie wody z organizmu. W ciągu dwóch dni zwiększyło się wydalanie moczu. A potem zauważyłam, że nie robią mi się obrzęki na nogach. Organizm mój zaczął wreszcie pracować. Woda przestała się zatrzymywać a obrzęki już nie pojawiają się. A przy okazji schudłam 4 kilo w jeden miesiąc! Ciekawa jestem czy proces chudnięcia się utrzyma. Dam znać. Drugą sprawą jest łatwość stosowania. BIORĘ TYLKO 1 ŁYŻKĘ RANO i już. Nie mam też reakcji jak po środkach na odwodnienie, dzięki czemu nie muszę sprawdzać, gdzie w pobliżu jest toaleta :) Mam jeszcze jedną dobrą wiadomość, która może być interesująca dla innych osób, zwłaszcza tych, które się odchudzają. A od tejże koleżanki, która namówiła mnie na Wasz suplement wiem, że go używa i ma już zauważalny spadek wagi. Mam nadzieję, że podzieli się z Wami wkrótce swoimi spostrzeżeniami. A w jej przypadku nie jest to związane z zatrzymywaniem wody w organizmie, tak jak było u mnie. Dzięki wielkie, pozdrawiam Was serdecznie.
  • Ela: Super produkt, wszyscy wokół mnie kichają, chorują a ja jestem zdrowa i to już od 2 sezonów, od czasu kiedy uzywam Waszą Esencję po chorobach nie ma śladu :))))
  • Ania: Mam problem z krążeniem, musiałam spać w skarpetkach bo strasznie marzły mi stopy. Z dłońmi była ta sama sytuacja. Esencji używam ponad miesiąc i zdecydowanie widzę poprawę. Skarpetki nie są mi już potrzebne :)
  • Zuza: a ja dzięki kuracji waszym olejem i suplementami pozbyłam się chronicznych zaparć i schudłam :D
  • Marta: używamy całą rodzinką :))))
  • Iza: Esencje używam od stycznia. Wiosna, a ja jestem nadal zdrowa !!!!. Nie pamiętam kiedy przeżyłam zimę bez przeziębienia lub grypy. Pozdrawiam Was cieplutko.
  • Sandra: a ja dodam, że to nie tylko skuteczny suplement ale i bardzo smaczny i fajne jest, że stosuje się 1 łyżkę dziennie. Ja nigdy nie pamiętam ile i co brać w ciągu dnia.
  • Anna: Zima minęła a ja nie chorowałam, po raz pierwszy od kilku lat.  Fajny suplement i najważniejsze że działa. I jak to u Was, jest bardzo smaczny i ładny

 

Poznaj właściwości suplementu diety Esencja Super Owoców i Ziół

PRZEJDŹ OD RAZU DO SKLEPU ---->