Biust

 

Opinie Klientów - Naturalny krem bez parabenów do biustu na ujędrnienie i rozstępy

 

 

  • Marzena z Nowego Dworu Mazowieckiego, 33 lata: "Jestem kobietą z dość dużym biustem. Szukałam od jakiegoś czasu produktu do biustu, który byłby bez parabenów (bo powodują raka piersi) i dobrze się wchłaniał. Ten poleciła mi koleżanka. Muszę stwierdzić, że bardzo mi odpowiada. Skóra zaraz po zastosowaniu staje się aksamitnie gładka (zresztą tak jest po wszystkich kremach Vivetii). Krem szybko się wchłania tak, że zaraz po zastosowaniu można założyć stanik, a i pomiędzy piersiami (panie z większym rozmiarem wiedzą o czym mówię) nie poci się tak. Dodatkowo zauważyłam, że krem jakby łagodził mi przedokresowe bóle piersi."

 

  • Basia S: Nie lubię pisać na forach, ale ten krem jest tego wart, jestem mamą od miesiąca, w ciąży używałam tego balsamu bez widocznych rezultatów, bo biust nie powiększał się gwałtownie, doceniłam go dopiero po porodzie, kiedy w ciągu 1 dnia mój biust powiększył się dwukrotnie, nie ma śladów żadnych rozstępów, skóra jest gładka i jędrna!!!


  • Jola Rutowicz: Obowiązkowy krem dla każdej kobiety !!!!!!!


  • Anna: naprawdę super szelki do biustu :)))))

i do tego  można dodać wiele pozytywnych opinii na forach, blogach (zapraszamy do ich odszukania w wyszukiwarce. Wystarczy wpisać takie hasła jak Beatwell biust, krem do biustu, krem do biustu beatwell, na stronie snobka pod hasłem krem do biustu)


 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU ----->