DETOX - SPALANIE - ODCHUDZANIE

SUPLEMENTY I PRODUKTY SPOŻYWCZE

Cena:99.60

 

 

DETOX – SPALANIE – ODCHUDZANIE to naturalny, wydajny suplement diety. To naturalna formuła roślinna ( ziół i owoców wspomagających układ trawienny, wydalniczy, pracę wątroby i metabolizm).

 

Polecany jest w walce z otyłością,

 • zwłaszcza dla osób ze skłonnością do nadmiernego odkładania się tłuszczu na brzuchu, ramionach, udach i pośladkach,
 • przy odchudzaniu,
 • w problemach z trawieniem,
 • ze spowolnioną przemianą materii,
 • z zaparciami i zatrzymywaniem wody w organizmie
 • w walce z cellulitem,
 • zalecany w diecie niskokalorycznej.

Poznaj zioła na odchudzanie. W suplemencie Detox-Spalanie-Odchudzanie znajdują się specjalne zioła zmniejszające poziom glukozy, hamowanie łaknienia i zioła do zmniejszające apetyt na słodycze. Suplement zawiera zioła do zmniejszenia nadwagi. Są one w formie skoncentrowanej. Wystarczy 1 łyżeczka 3xdziennie, przed głównym posiłkiem.

Może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę typu I i II, Wegan i Wegatarian. Dzięki niemu jedna nasza rekordzistka schudła w 3 mce aż 10 kg a inna schudła 4 kg w 7 dni !

 

Detox-Spalanie-Odchudzanie, sposób na mniejszą wagę ciała

 


JEŚLI:

- masz stale problemy z odchudzaniem,

- masz dość obwiniania się, że ciągnie Cię do słodyczy,

- chcesz zmniejszyć apetyt,

- masz problem z powrotem do prawidłowej wagi, np po ciąży,

- chcesz spalić tłuszcz, który odłożył się w Twoim organizmie,

- masz cellulit,

- chcesz oczyścić swój organizm,

- chcesz przyspieszyć metabolizm, usprawnić trawienie,

- szukasz bezpiecznej, naturalnej metody na zgrabną sylwetkę, piękne ciało oraz dobre zdrowie.

- chcesz poprawić swój wizerunek, nabrać pewności siebie.

 

A MOŻE MASZ JESZCZE:

- masz zaparcia, wzdęcia, zgagę,

- zatrzymuje Ci się woda w organizmie, masz obrzęki,

- masz problem z pracą wątroby, śledziony,

- masz problem z nadmiarem cholesterolu, trójglicerydów,

- chcesz zmniejszyć wchłanialność tłuszczu ze spożywanych posiłków.


Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Oferujemy Ci wielokierunkowo działający naturalny gęsty i łatwoprzyswajalny koncentrat z ekstraktów owoców i ziół na oczyszczenie organizmu, hamowanie łaknienia, spalanie tłuszczu oraz odchudzanie.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

Ten rewelacyjny koncentrat jest przeznaczony dla osób:

 • z nadwagą i otyłością,

 • przy odchudzaniu,

 • w problemach z trawieniem,

 • przemianą materii,

 • dużym apetytem na słodycze,

 • zaparciami i

 • zatrzymywaniem wody w organizmie.

 • zalecany także przy odchudzaniu się dietą niskokaloryczną.

 • hamuje łaknienie - dzięki zawartości odpowiedniej kompozycji ziół zmniejszających poziom glukozy

Może być stosowany także (podobnie jak i inne produkty Vivetii) przez osoby chore na cukrzycę typu I i II, Wegan i Wegetarian.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

 

DETOX – SPALANIE – ODCHUDZANIE
Zawiera ekstrakty naturalnych ziół i owoców, wspomagających układ trawienny, wydalniczy, pracę wątroby i matebolizm:

 • DETOX oczyszczanie organizmu z toksyn, zbędnych produktów przemiany materii i procesów metabolicznych zachodzących m.in w procesie odchudzania a także usuwanie nadmiaru wody (zmniejszczenie obrzęków). Skupienie się głównie na nerkach i wątrobie, bez której krew byłaby zanieczyszczona, a cholesterol wysoki.
 • SPALANIE TŁUSZCZU wsparcie naturalnego wydzielania żółci i soków żołądkowych (wątroba wytwarza żółć, tylko w ciągu doby wątroba może wyprodukować 1,5 l żółci, która bierze udział w procesie trawienia, zwłaszcza tłuszczów. Wątroba zamienia również składniki odżywcze w energię, potrzebną organizmowi). Korzystny wpływ na przyswajanie tłuszczu z pożywienia, zapobieganie odkładaniu się go.
 • ODCHUDZANIE wsparcie naturalnej perystaltyki jelit, przyspieszenie trawienia i wydalania, a tym samym oczyszczanie organizmu poprzez jelita (usuwanie z organizmu złogów zalegających w jelitach nierozpuszczalnych w wodzie toksyn). Zmniejszenie ryzyka występowania napadów głodu oraz zaparć.

Suplement nie zawiera ziół o działaniu przeczyszczającym, lecz wspomagające pracę wątroby i pobudzające naturalną perystaltykę jelit.
Jaka jest różnica w działaniu ziół oczyszczających a ziół przeczyszczających?
Zioła oczyszczające mają za zadanie rozłożone w czasie (kilkuetapowe) oczyszczenie organizmu: krwi i poszczególnych organów (wątroba, nerki) z toksyn, które są wydalane wraz z organizmu wraz z moczem i potem (rozpuszczalne w wodzie toksyny) czy stolcem (toksyny nierozpuszczalne). Natomiast działanie ziół przeczyszczających polega przede wszystkim na szybkim usunięciu zalegającego w jelitach stolca. Długotrwałe działanie ziół przeczyszczających powoduje rozleniwienie jelit, niszczy kosmki jelitowe i ogranicza ich zdolność do naturalnych ruchów robaczkowych.

 

Detox-Spalanie-Odchudzanie

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->ZASTOSOWANIE

Suplement przeznaczony dla osób z nadwagą i otyłością, przy odchudzaniu, w problemach z trawieniem, przemianą materii, zaparciami i zatrzymywaniem wody w organizmie. Zalecany także przy odchudzaniu się dietą niskokaloryczną. Dzięki zawartości odpowiedniej kompozycji ziół zmniejszających poziom glukozy, hamuje łaknienie. Może być stosowany (podobnie jak Esencja Super Owoców i Ziół Vive ) przez osoby chore na cukrzycę typu I i II, Wegan i Wegatarian. Również dla osób z cukrzycą typu I i II oraz Vegan i Wegetarian.

Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie ( GMO ), metali ciężkich, cukru ( zawiera fruktozę), alkoholu, glutenu.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować 3 x dziennie po 1 łyżeczce na 20 min przed posiłkiem.

 

JAK DZIAŁA DETOX - SPALANIE - ODCHUDZANIE

Detox-Spalanie-Odchudzanie przyjmowany w ilości 1 łyżeczka na 20 minut przed posiłkiem w pierwszej kolejności zwiększa produkcję żółci i przyspiesza trawienie. Następnie przyspiesza spalanie tłuszczu, oczyszczanie organizmu z toksyn i nadmiaru wody a w efekcie pobudza odchudzanie.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

 

CZY WIESZ, ŻE

Naturalna witamina C pomaga uaktywnić hormon redukujący tłuszcz (noradrenalinę), który w sytuacjach stresowych przekształcała tłuszcz w energię. Liczne badania wykazały, że sztuczna witamina C jest bardzo słabo (lub wcale) przyswajana przez organizm. Zazwyczaj jest bardzo szybko wydalana przez organizmu i nie spełnia tej roli co naturalna witamina C.

 

Naturalną witaminę C ( 75% dziennego zapotrzebowania w 1 łyżce dziennie) znajdziesz w Esencji Owoców i Ziół Vive, która w połączeniu z naturalnym suplementem diety Detox - Spalanie - Odchudzanie, potęguje jego działanie detoksykujące i odchudzające, uzupełniając jednocześnie niedobory antyoksydantów, a w szczególności w naturalnej witaminy C.

 

 

CZY WIESZ, ŻE
Niedobór kwasów Omega 3 uznawany jest za jedną z najważniejszych przyczyn otyłości. Badania potwierdzają, że u osób, które dołączyły do swojej diety Omega-3 (w tym w postaci oleju lnianego) zanotowano o ok. 25% większy spadek wagi niż u osób, które ich nie spożywały przy tym samym ilościowym spożyciu kalorii. Dodatkowo, wprowadzenie do diety oleju lnianego przyspiesza wypróżnianie i reguluje układ trawienny.
Niektóre badania dowodzą, że kwasy Omega-3 wpływają na wzrost masy mięśniowej i przyspieszają proces regeneracji sił po treningu, ułatwiając transport składników odżywczych w krwiobiegu, pomagają dostarczyć potrzebne składniki do mięśni.

 

Niskooksydacyjny Olej lniany Golden Linum Omega 3 idealny również w diecie Budwig


Kwasy Omega3 w przyswajalnej przez organizm, naturalnej formie znajdziesz w oleju lnianym Golden Linum Omega3, który zawiera ich do ok. 60%. Dodatkowo, kwasy Omega3 w nim wolno ulegają utlenianiu (zniszezniu), gdyż Golden Linum to olej lniany niskooksydacyjny, teraz tłoczony poniżej 30°C.


PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

 

Detox-Spalanie-Odchudzanie


Z ZIELNIKA:

Ekstrakty ziół i owoców o szerokim spektrum działania, zawarte w suplemencie

DETOX - SPALANIE - ODCHUDZANIE zostały zastosowane w SPECJALNYCH PROPORCJACH,z uwagi na ich synergiczne działanie (wzajemne wspomagające się ziół i owoców). Poznaj zioła jakie używamy w naszym suplemencie diety:

 • NA ODCHUDZANIE, POPRAWĘ PRZEMIANY MATERII I METABOLIZM - mniszek lekarski, krwawnik, lubczyk, skrzyp polny, czarna porzeczka, krwawnik, hibiskus

 • NA POPRAWĘ PERYSTALTYKI JELIT, POBUDZANIE TRAWIENIA I WYDZIELANIA SOKÓW TRAWIENNYCH - mniszek lekarski, krwawnik, lubczyk, skrzyp polny, czarna porzeczka, krwawnik, hibiskus, jabłko

 • NA ZMNIEJSZENIE POZIOMU GLUKOZY WE KRWI PO POSIŁKU - mniszek lekarski, strączyny fasoli, aronia

 • NA ZMNIEJSZENIE APETYTU NA SŁODKIE POTRAWY - mniszek lekarski, strączyny fasoli

 • NA ZMNIEJSZENIE WZDĘĆ I UCZUCIE PEŁNOŚCI PO POSIŁKU- lubczyk, mniszek lekarski

 • NA ZMNIEJSZENIE ZGAGI I NIESTRAWNOŚCI - mniszek lekarski

 • PRZECIWDZIAŁAJĄCE ZAPALENIU JELIT - krwawnik, hibiskus, aronia

 • PRZECIWBIEGUNKOWE - czarna porzeczka,

 • PRZECIWSKURCZOWE - mniszek lekarski, czarna porzeczka, krwawnik

 • OSŁANIAJĄCE UKŁAD TRAWIENNY - siemie lniane, czarna porzeczka

 • REGENERUJĄCE ŚLUZÓWKĘ UKŁADU POKARMOWEGO - siemie lniane,

 • ZMNIEJSZAJĄCE ZAPARCIA, ZAWIERAJĄCE BŁONNIK - siemie lniane, mniszek lekarski, hibiskus, aronia, jabłko

 • ŻÓŁCIOPĘDNE I ŻÓŁCIOTWÓRCZE, REGULUJĄCE NA PRACĘ WĄTROBY, ŚLEDZIONY, PĘCHERZYKA ŻÓŁCIOWEGO - mniszek lekarski, lubczyk, siemie lniane, hibiskus, jabłko

 • NA SPALANIE TŁUSZCZU - skrzyp polny, mniszek lekarski, lubczyk

 • ZMNIEJSZENIE WCHŁANIANIE TŁUSZCZU Z JEDZENIA I ODKŁADANIE SIĘ W ORGANIZMIE- skrzyp polny, mniszek lekarski, aronia

 • DETOKSYKACYJNE ( oczyszczanie krwi ze złogów i pozostałości po zatruciach, oczyszczanie nerek i dróg moczowych, usuwanie toksyn po procesach metabolicznych) - ziele skrzypu, korzeń mniszka lekarskiego, czarna porzeczka, hibiskus, jabłko

 • NA CHOLESTEROL I USUWANIE NADMIARU CHOLESTEROLU I TRÓJGLICERYDÓW - mniszek lekarski, hibiskus, aronia, jabłko

 • MOCZOPĘDNE, ZMNIEJSZENIE OBRZĘKÓW I NADMIARU WODY W ORGANIZMIE (m.in w PMS)- ziele skrzypu, lubczyk, strączyny fasoli, mniszek lekarski, skrzyp polny, czarna porzeczka

 • HAMUJĄCE KRWAWIENIA I DZIAŁAJĄCE PRZECIWKRWAWNIKOWO - ziele krwawnika, skrzyp polny, siemie lniane

 • REGULUJĄCE MIESIĄCZKI U KOBIET - lubczyk

 • ŁAGODZĄCE CELLULIT - mniszek lekarski

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

 

Opinie Klientów kosmetyków naturalnych bez parabenów i suplementów diety Vivetia-Beatwell

 

 

Poznaj także opinie naszych zadowolonych Klientów:

~ Agnieszka: W tydzień schudłam 4 kg !!! Zero uczucia głodu,zmniejszył mi się apetyt na słodycze. I wreszcie nie mam zaparć. Super produkt ! Pozdrawiam

~Mariola Nadolska, Warszawa: Dzięki Waszemu suplementowi na odchudzanie schudłam ponad 10 kg w czasie krótszym niż 3 miesiące i zmieniłam o dwa numery rozmiar ubrań! Dla mnie to rewelacja, gdyż z nadwagą borykam się od lat. Przez pierwsze dwa tygodnie nie widziałam różnicy, ale potem zaczęła się wyraźna poprawa. Wreszcie mój system trawienny zaczął działać. Jakaż była moja radość gdy na wadze zobaczyłam pierwsze 4 kilo mniej (już po 16 dniach) Niby nie dużo, ale potem waga zaczęła spadać szybciej. A najważniejsze nie ciągnie mnie już do słodyczy!

~Monika: Od kilku lat ma problem z puchnięciem i bolesnością piersi, która zaczynała się już w trakcie owulacji. Ból jest naprawdę doskwierający i dziś już wiem, że jego przyczyną było zatrzymywanie się wody. Odkąd zażywam Detox-Spalanie-Odchudzanie moje dolegliwości zmniejszyły się. Piersi zaczynają mnie boleć dopiero na 5 dni przed okresem, a nie tak jak kiedyś prawie 2 tygodnie przed. Dodatkowo zauważyłam, że zmniejszył mi się apetyt na słodkie i tłuste jedzenie. Uwielbiam ten suplement i z czystym sumieniem mogę polecić go każdej osobie z podobnymi do moich problemami.

~BEA: Co tu dużo gadać. TO DZIAŁA !!!!

~AlaW: mam coraz lepszą przemianę materii i coraz niższą wagę !!! P.S. Macie rację, że nie należy przekraczać 3 łyżeczek dziennie.

~Jola Rutowicz: dla wszystkich dbających o swoją figurę - znakomity suplement i jeszcze smaczny

~Agnieszka: dobry bo działa i jest smaczny :)

~Jolanta: Na mnie też zadziałał znakomicie. Skończyły mi się zaparcia :)))) a były bardzo uciążliwe. I zmniejszył mi się apetyt !!!!!!!!!!

~Grażyna: Musiałam napisać, bo to niewiarygodne. Ja naprawdę stosowałam w życiu już kilka suplementów, ale ten jest zadziwiający. Stosuję go niecały miesiąc i nie piję 3 razy dziennie tylko 2 razy. Od paru dni, dokładnie od 3 zauważyłam coś ciekawego. Otóż jem stosunkowo niewiele (bo mi się nie chce)a wydalam z siebie 2 razy tyle, i to nie w postaci rozwolnienia ... Dodatkowo, cały czas schodzi ze mnie woda. Kurde nie zważyłam się wcześniej i nie wiem jakie są efekty ale moi znajomi, którzy nie widzieli mnie jakiś czas powiedzieli, że schudłam. Ten suplement naprawdę działa.

~Ewelina: Ewidentnie się oczyszczam! Po jakimś tygodniu zaczęła ze mnie schodzić woda (siusianie), szczególnie przed okresem i zaraz po nim. Używam tego soczku już prawie miesiąc i jestem zachwycona, bo zmieściłam się w szorty, które w zeszłym roku ledwo na mnie wchodziły i nie chce mi się tak jeść!

~Iza: A ja przeżyłam dzięki niej wielkanocne jedzenie :)))))

~Ewelina: Kupiłam i rozpoczęłam testowanie. W smaku jest ok. Fajnie, że nie trzeba tego pić szklankami :D


Opakowanie: szklana ciemna butelka. Pojemność: 250 ml

Stosowanie: 3 x dziennie mała łyżeczka do 20 min przed głównymi posiłkami

 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

 

Czy wiesz, że możesz ten suplement mieć w cenie 25%taniej ?

Oszczędzasz 25% kupując w zestawie 3+ 1 gratis ---> przejdź do sklepu

Detox-Spalanie-Odchudzanie kup 25% taniej - 3 plus 1 gratis

 

 

 

*****

Galeria zdjęć do pobrania za darmo z naturalnym suplementym diety "Detox-Spalanie-Odchudzanie" (poj. 250 ml) w roli głównej. Możesz używać na swoich stronach, blogach, itp. dowolne zdjęcia (są za free) zawierające nasze produkty (ale bez dokonywania zmian - pozostałe zdjęcia, bez produktów są chronione prawami autorskimi) Spośród zdjęć z produktami opublikowanymi na www.beatwell.pl otrzymasz link do zdjęcia i samo zdjęcie zapiszesz naciskając prawym przyciskiem myszy "w pokaż obrazek" (wyświetli się zdjęcie w dużym rozmiarze) a następnie "zapisz obrazek jako".

 

 

 

Poznaj sposób na szybkie odchudzanie, Detox - Spalanie - Odchudzanie . . Detox-Spalanie-Odchudzanie

 

 

Detox-Spalanie-Odchudzanie kup i użyj

 

 

 

Poznaj sposób na szybkie odchudzanie, Detox - Spalanie - Odchudzanie . . Detox-Spalanie-Odchudzanie

 

 

Detox-Spalanie-Odchudzanie kup i użyj

 

 

Poznaj sposób na szybkie odchudzanie, Detox - Spalanie - Odchudzanie . . Detox-Spalanie-Odchudzanie

 

 

Detox-Spalanie-Odchudzanie kup i użyj

 

 

Poznaj sposób na szybkie odchudzanie, Detox - Spalanie - Odchudzanie . . Detox-Spalanie-Odchudzanie

 

 

Detox-Spalanie-Odchudzanie kup i użyj

 

Skorzystaj także z naturalnego kosmetyku bez parabenów - poznaj Krem do biustu na ujędrnienie i rozstępy (również dla uzyskania efektu push up)

 

Kup Naturalny krem do biustu na ujędrnienie i rozstępy

 

 

 

Poznaj sposób na szybkie odchudzanie, Detox - Spalanie - Odchudzanie . . Detox-Spalanie-Odchudzanie

 

 

Poznaj sposób na szybkie odchudzanie, Detox - Spalanie - Odchudzanie . . Detox-Spalanie-Odchudzanie

 

 

Detox - Spalanie - Odchudzanie połącz z naturalnym Kremem do ciała na wyszczuplanie, cellulit i rozstępy i dodatkowo ujędrniej skórę lub jeśli potrzebujesz, pozbądź się nadmiaru skóry po diecie.

 

 

Krem na wyszczuplenie, cellulit i rozstępy

 

 

Poznaj sposób na szybkie odchudzanie, Detox - Spalanie - Odchudzanie . . Detox-Spalanie-Odchudzanie

 

 

Detox-Spalanie-Odchudzanie kup i użyj

 

 

 

 

Poznaj sposób na szybkie odchudzanie, Detox - Spalanie - Odchudzanie . . Detox-Spalanie-Odchudzanie

 

 

 

Detox-Spalanie-Odchudzanie kup i użyj

 

 

Poznaj sposób na szybkie odchudzanie, Detox - Spalanie - Odchudzanie . . Detox Spalanie Odchudzenie

 

 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU ----->