Zestaw Kremów Antyoksydacyjnych

ZESTAWY

Cena:61.50

http://beatwell.pl/files/VivetiaCom-krem-na-noc-dzien-grupa-370x375.png

Niezwykle bogate w antyoksydacyjne składniki kosmetyki Ecomolecularne Beatwell Herbs Concentrates Antioksydant firmy Vivetia: Krem na noc, Krem na dzień, Żel do mycia i demakijażu twarzy to kosmetyki stworzone dla osób pragnących przeciwdziałać wolnym rodnikom, stresowi oksydacyjnemu oraz poszukujących bezpiecznych produktów opartych o naturalne składniki.

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE
Składniki zawarte w kosmetykach zostały starannie wyselekcjonowane i specjalnie dobrane, by wzajemnie potęgowały i uzupełniały swoje działanie, wzmacniając funkcje jakie pełnią w danym produkcie:

  • Rokitnik, silny antyoksydant niezwykle bogaty w witaminy C, A i E, który neutralizuje działanie wolnych rodników i dostarcza skórze składników odżywczych.
  • Połączenie witaminy C pochodzącej właśnie z rokitnika z antyoksydacyjną Gotu Colą powoduje spotęgowanie jego działania.
  • Dodanie do kosmetyków Omega-3, które neutralizują destrukcyjne dla skóry działanie wolnych rodników i połączenie jej z Białą Herbatą, najsilniejszym wśród herbat antyutleniaczem zapewnia komórkom skóry dodatkową ochronę antyoksydacyjną.
  • Witamina E połączona z witaminą C i F tworzą doskonałe antyoksydacyjne trio.