Zestaw Antyoksydacyjny duży

ZESTAWY

Cena:82.50

 

Niezwykle bogate w antyoksydacyjne składniki kosmetyki Ecomolecularne Beatwell Herbs Concentrates Antioksydant firmy Vivetia: Krem na noc, Krem na dzień, Żel do mycia i demakijażu twarzy to kosmetyki stworzone dla osób pragnących przeciwdziałać wolnym rodnikom, stresowi oksydacyjnemu oraz poszukujących bezpiecznych produktów opartych o naturalne składniki.

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE

Składniki zawarte w kosmetykach zostały starannie wyselekcjonowane i specjalnie dobrane, by wzajemnie potęgowały i uzupełniały swoje działanie, wzmacniając funkcje jakie pełnią w danym produkcie:

  • Rokitnik, silny antyoksydant niezwykle bogaty w witaminy C, A i E, który neutralizuje działanie wolnych rodników i dostarcza skórze składników odżywczych.
  • Połączenie witaminy C pochodzącej właśnie z rokitnika z antyoksydacyjną Gotu Colą powoduje spotęgowanie jego działania.
  • Dodanie do kosmetyków Omega-3, które neutralizują destrukcyjne dla skóry działanie wolnych rodników i połączenie jej z Białą Herbatą, najsilniejszym wśród herbat antyutleniaczem zapewnia komórkom skóry dodatkową ochronę antyoksydacyjną.
  • Witamina E połączona z witaminą C i F tworzą doskonałe antyoksydacyjne trio.

 

---